+389 72 57 57 56 +389 76 47 57 56 +389 2 246 56 56 Вторник-недела: 08:00 - 23:30

Совршен вкус, на врата

Пици, пастрмајлии, сендвичи, палачинки и вафли - за мерак !

За нас

Со љубов и страст готвиме и доставуваме вкусни пици, сендвичи, пастрмајлии, палачинки и вафли повеќе од 6 години. Нашата кујна стана вашиот избор за најдобриот готов оброк доставен во ваше време на ваша адреса. Храната која ја подготвуваме е изработена по оригинални рецепти со избрани состојки.

Ние сме дел од вашата исхрана и нашиот урбан живот во Општина Аеродром, Скопје. Уживајте во вкусот на нашата традиција.

Зошто да порачате оброк од La Pizza

01

Вкус на традицијата

Нашите рецепти и состојки се нашата најголема тајна. Готвиме со љубов и страст, чувајќи ја вкусната традиција во секој оброк.

02

Брза и точна достава

Испорачуваме на адреса во ваше време. Секогаш храната е соодветно спакувана и свежа.

03

Квалитет и безбедност

Сите наши оброци се подготвени со внимание и одговараат на највисоките стандарди на хигиена и безбедност.

Специјални понуди

Понуда 1

  • 2 Капричиози x 30cm
  • 2 Палачинки или Вафли
  • +1.25l Coca Cola или Fanta

799 ден.

Понуда 2

  • 1 Капричиоза x 30cm
  • 1 Палачинка или Вафла
  • +0.5l Coca Cola или Fanta

549 ден.

Понуда 3

  • 1 Капричиоза x 40cm
  • 2x Палачинки или Вафли
  • +1.25l Coca Cola или Fanta

699 ден.

Контакт

Адреса:

бул.Јане Сандански 98, Скопје, Македонија

Работно време:

Вторник-недела: 08:00-23:30

Понеделник: Неработен ден

ЈАВЕТЕ СЕ И НАРАЧАЈТЕ:

+389 72 57 57 56

+389 76 47 57 56

+389 22 46 56 56

Се вчитува...
Дојде до грешка. Ве молиме обидете се повторно.
Вашата порака е испратена. Ви благодариме!